Telefon
WhatsApp

Güvenlik Kamera Sistemi Yaptırmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

İşletmeniz Veya Eviniz İçin Kamera Sistemi Kurdurmaya Karar Verdiyseniz Size En İyi Hizmeti Sunan Firmayı Seçmeniz Avantajınıza Olacaktır Fiyatından Ziyade Firmanın Ürününlerinin Arkasında Durup Durmadığını birinci Kriter Olarak Belirleyiniz
 

Kayıt Cihazlarının Kayıt Süreleri Nedir ?

Bu Durum Kamera Sayısına Ve Kullanılan Depolama Biriminin Kapasitesine Göre Değişen Bir Kriterdir. Örneğin 1.3 Mp Ahd Kamera Kullanılmış Ve 4 Kamera Bulunan Bir Sistemde 500 Gb Bir Depolama Birimnin Kullanılması Sonucunda 5 İle 6 Günlük Bir Kayıt Tutabilirsiniz

Ürünlerin Garantisi Varmıdır ?

Genya Güvenlik Olarak Sattığımız Tüm Ürünlerimizin 2 Yıl Resmi Garantisi Mevcuttur. Bu Sürenin Geçmesi Durumunda Ve Cihazda Bir Problem Yaşanması Durumunda Mümkün Olduğunca Ücretsiz Veya Düşük Bir Ücret Karşılığında Tamir Ettirmeye Çalışıyoruz.
 

Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir ?

Ürünlerimizin Satışını Günlük Dolar Kuruna Göre Gerçekleştirmekteyiz Ve 2 Türlü Ödeme Seçeneği Kabul Etmekteyiz Nakit Ve Kredi Kartı İle Ödeme Yapma Seçeneklerimiz Mevcuttur.
 

Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?

Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Aksi belirtilmedikçe fatura, ödemeyi yapan kişi adına kesilir. Dilerseniz faturanızı karşı ödemeli kargo ile veya taranmış halini mail adresinizden alabilirsiniz.

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

TEKLİF FORMU